Oryginalne śluby

Tradycyjne śluby to dla wielu za mało. Pragną zrobić coś widowiskowego, zaskakującego i pomysłowego. Ślub pod wodą, z innej epoki, ślub zwierzęcy? Pomysły na oryginalne śluby rodzą się z dnia na dzień. Osób, które chcą wziąć taki ślub przybywa jeszcze szybciej. Chcemy zatem przedstawić wam kilka ciekawych propozycji oryginalnych ślubów.
1) Ślub pod wodą – Stroje dla nurków, a czasami nawet zwykłe, tradycyjne stroje. Ksiądz, drużba, fotograf oraz butle z tlenem. To wszystko składa się na niezapomniany ślub pod woda. Kto z nas nie chciałby brać ślubu z rybkami i delfinami? Jednak co kiedy Pannie młodej sukienka ucieknie do góry?
2) Ślub z innej epoki – Śluby inspirowane innymi epokami to nie nowość. Jednak bardzo oryginalnym pomysłem było zorganizowanie ślubu na turnieju rycerskim. Wszyscy musieli być ubrani w stroje ludowe z tamtej epoki, a sam ksiądz odprawiał mszę w języku łacińskim.
3) Ślub w teatrze – Miłośnicy teatru i artystyczne dusze powinni być zainteresowani tym tematem. Uroczystość wyprawiana na scenie, a goście siedzący na widowni? Nowoczesny pomysł, jednak czy ktoś nie pomyśli, że to tylko spektakl?
4)Ślub ze zwierzętami – Już kilkukrotnie słychać było o ślubach gdzie główną role grały psy. Niosły one obrączki, a nawet miały swoje stroje.

Dodaj komentarz